Find your professional and get the job done

Join the team of professionals

Describe the job
Answer a few quick questions about the job to get started
We will find pro
We will contact appropriate professionals and offer your job
Professional will contact you
Agree about details of the job
Job will be done
Leave comment and rate professional to help others
Build and repair
User profile picture icon standard
Artur
#Construction worker
#Colorant
Бригада профессиональных строителей. Сделает капитальный, частичный или косметический ремонт в вашей квартире. Работаем напрямую с заказчиком. Алкоголь не употребляем. Есть свой инструмент и транспорт. Все в сроки и без дополнительных или раздутых смет. Есть свой прайс лист. Поможем с доставкой материала и вывозом строительного мусора. Также работаем с юридическими лицами.
User profile picture icon standard
Genadijs
Жестяные и кровельные работы
User profile picture icon
Kārlis
"RenderPool" piedāvā īsā laikā izveidot kvalitatīvu vizuālu materiālu arhitektūrai un interjeriem, ainavām, pilsētvidei, mēbelēm un to sistēmām, kā arī inovatīvām idejām un produktiem Renderpool offers high quality 3d visualisations for architecture & interior design, landscaping and urban sites, furniture systems, as well as innovative products and ideas
User profile picture icon standard
Agnis
#Construction worker
Esmu pabeidzis celtniecības koledžu profesijā Būvtehniķis. Mācoties paralēli ieguvu pieredzi praktiski, brīvajā laikā strādājot dažādos būvobjektos, skolu pabeidzot pievērsos vairāk iekšdarbiem, precīzāk kā grīdu ieklājējs un nu jau vairāk kā 2 gadus nodarbojos tikai ar grīdu sagatavošanu, ieklāšanu. Bet protams nav problēmu arī ar visa veida iekšdarbiem. Pirms daru 7 reizes nomēru un tad griežu, ja saprotu, ka man tas nebūs pa spēkam nemaz nesāku darīt, solījumus nesvaidu apkārt. Darbu protams veicu ātri kvalitatīvi, spēju arī rast risinājumu visās situācijās. Darba zona ideāli būtu Rīga un tās apkārtne, bet ja ir kāds nopietns objekts varu izbraukt arī tālāk, ar to man nebūtu problēmu. Paldies!
User profile picture icon
Ansis
Man ir 15 gadu pieredze mēbeļu tirdzniecībā, ražošanā un projektu vadībā. Pēdējos piecus gadus strādāju ar iepirkumiem, sagatavojot tehniskās specifikācijas mēbeļu iepirkumu konkursiem un tehniskos piedāvājumus piegādātājiem. Specifikācijas izstrādes stadijā ir ļoti būtiski precīzi norādīt tehniskās prasības, lai nebūtu jāierobežo konkurence, uzstādot papildus atlases kritērijus piegādātājiem. Pateicoties pieredzei, varu garantēt, ka tehniskā specifikācija tiks sagatavotā tā, lai pasūtītājs saņemtu vēlamo preci par viszemāko cenu.
User profile picture icon
Sergej
#Construction worker
Внутренние отделочные работы. Качество и сроки гарантируем. Sia от 10 евро m2.Это работа.
User profile picture icon standard
Pēteris
Dekoratīvās apdares meistars. Ātri un bez putekļiem.
User profile picture icon standard
"AKBALT" SIA
#Construction worker
Строительная компания с большим опытом работы предлагает полный цикл строительных работ, начиная с бетонирования фундамента до сдачи здания под ключ. Предоставляем услуги по строительству новых и реконструкцию существующих зданий (как жилых, так и нежилых), осуществляем внутреннюю отделку, монтаж инженерных коммуникаций. Мы способны оказывать качественные услуги как физическим, так и юридическим лицам в соответствии их пожеланиями. Компания с высоким чувством ответственности, относящиеся к порученной работе, и гарантирует качество своих объектов. Būvniecības uzņēmums piedāvā pilno būvniecības ciklu, no pamatu betonēšanas līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā. Mēs piedāvājam jaunu ēku būvniecību, esošo ēku rekonstrukciju, veicam iekšējas apdares darbus un inženiertehnisko komunikāciju izbūvi. Mēs spējam nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus gan privātām, gan juridiskām personām atbilstoši viņu vēlmēm. Uzņēmums ar augstu atbildības sajūtu attiecas pret darbiem un garantē kvalitāti savos objektos.
User profile picture icon standard
SIA "BWLS"
#Construction worker
SIA "Basic warehouse loading solutions" piedāvā noliktavas konstrukcīju montāžas un demontāžas darbus, kā arī citus saistītus darbus noliktavas iekārtu apkopēun uzturēšanā.
User profile picture icon standard
Rightberg
#Construction worker
Uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi mēbeļu projektēšanā un montāžā. Izstrādājam viertuvju un mēbeļu projektus pilnībā (sienu notinumi, dizains utt) Tiek piedāvāta tikai paši kvalitatīvāko Vācu ražotāju produkcija. Izstrādājam pilnu interjera dizainu, kā arī varam veikt nelielus remontdarbus, ja tas saistīts ar mūsu projekta izpildi.
User profile picture icon
SIA "VOLTAGE"
#Electrcian
SIA “Voltage” - pārvalda elektrību Mūsu uzņēmuma misija ir garantēt cilvēkiem drošu elektroenerģijas izmantošanu. Sniedzam šādus pakalpojumus: Elektrotīklu projektēšana; Elektromontāža; Elektrotīklu mērījumi; Energoaudits; Padziļināta elektrotīklu pārbaude
User profile picture icon
SIA LABOUR SERVICES
#Construction worker
Projektēšana - būvprojekta izstrāde, inženiertīklu projektēšana, būvdarbu izmaksas, pilns būvniecības procesa atbalsts; Būvniecība - dzīvojamo, industriālo un komerciālo objektu būvdarbi; Remonts - kompleksais, kosmētiskais, dzīvojamo un komerciālo telpu remonts; Montāža - būvniecības elementi, vārti, žogi, metāla un citas konstrukcijas, kā arī metāla konstrukciju izgatavošana. Mūsu speciālistu pieredze un profesionalitāte ļauj veikt darbus operatīvi, kvalitatīvi un ciešā saskarsmē ar pasūtītāju. Tiek nodrošināta darbu kvalitātes kontrole visos posmos. LABOUR SERVICES nodrošina klienta atbalstu jebkura apjoma un sarežģītības projekta posmā, sākot ar inženiertehniskās projektēšanas un būvniecības procesu plānošanas, līdz pat nodošanai ekspluatācijā, piedāvājot risinājumus attiecīgi klienta vajadzībām, iespējām un prasībām! Izvēloties mūsu pakalpojumus, mēs garantējam sniegt visizdevīgāko risinājumu, ātri un kvalitatīvi!
User profile picture icon standard
SIA A-Land Marine
#Construction worker
Financial and legal services
User profile picture icon
Nadin Hope
#Lawyer
Strādāju par juristi kopš 2005.gada. Man ir zināšanas civiltiesībās, komerctiesībās, administratīvajās tiesībās, krimināltiesībās. Savu pienākumu ietvaros sniedzu valdei atzinumus par juridiskajiem jautājumiem, sagatavoju dažāda veida līgumus un sarakstes dokumentus. Esmu pārstāvējusi uzņēmumu intereses un strīdu risināšanu valsts un pašvaldības iestādēs, kredītiestādēs, apdrošināšanas uzņēmumos, kā arī ar komersantiem un fiziskām personām.
User profile picture icon standard
SIA MG Management
#Bookkeeper
Grāmatvedība ir process, nevis tikai cipari. Grāmatvedība ir mijiedarbība, nevis tikai atskaites. Grāmatvedis palīdz uzņēmējam attīstīties, nevis aizliedz darīt jebko. Grāmatvedim jārunā ar Jums vienā valodā, jādzird Jūsu vēlmēs un jāmeklē labākie risinājumi. Grāmatvede ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādās darbības sfērās- nekustamais īpašums, finanses, būvniecība, mežistrāde, auto tirdzniecība!
User profile picture icon
Nauris Krūmiņš
Vehicle maintenance and repair
User profile picture icon
Mārtins Urtans
Auto moto apmācību jomā darbojos 15 gadi. Lidzsvarots un augstu kvalificēts instruktors un autoskolas īpašnieks. Katram kursantam individuāla pieeja. Mācības noris mierīgā un draudzīgā gaisotnē. Velies ātri un bez liekiem tēriņiem iegut sev vēlamo kategoriju,tad tieši es un mana komanda būs pareizā izvēle.
User profile picture icon
Андрей Суржик
#Moto Transport Engineer
#Car mechanic
Aaa
User profile picture icon
Сергей
#Moto Transport Engineer
#Autoelectrician
Стаж как и опыт работы более 25 лет. Легковые, грузовые, антикварные автомобили,спец и стройтехника. Компьютерная диагностика легковых и грузовых автомобилей. Возможен выезд в районы.
Education and courses
User profile picture icon standard
DARBA DROŠĪBAS CENTRS
Apmācības
IT and Electrical Engineering
User profile picture icon
Алексей Жарков
Digitālā marketinga specialists. Augstākā izglītība. Publikācijas un dalība starptautiskajās pētnieciskās konferencēs. Piedāvā sekojošus pakalpojumus: @Digitālā mārketinga plānā izstrāde @Sociālo mēdiju lapu izveidošana un uzturēšana @Konkurentu stratēģiju izpēte, iespēju noteikšana @Digitālā satura veidošana Soc.med. un majaslapām Darba dienas 18:00-22:00 Sestdiena: 10:00-22:00 Svētdiena: brīvs
Health and sports
User profile picture icon
Angelina Surzhika
#Nutritionist
*****
Beauty care
User profile picture icon standard
Jevgenija
#Manicure
#Kosmetologs
#Visagist
1.Latvian Univesrsity Faculty of Medicine 2.RIS school Riga/Latvia ( ITEC Level 2 Diploma for Beauty Specialist ) 3.Beauty School
User profile picture icon standard
SIA Tīrās ķepas
Sveiki, Tīras ķepas sakops Jūsu mīluli, lielu vai mazu. Mēs strādājam pēc iepriekšēja pieraksta.
Events, entertainment and art
User profile picture icon
Mona
#Photographer
Предлагаю фотосессии на пленочный фотоаппарат: - частные фотосеcсии; - сьемка на мероприятиях; - репортажи. Портфолио: https://www.instagram.com/mona.kitchen.photo/
User profile picture icon
SIA EYEWORKS
Uzņēmums darbojas ar vizuālo materiālu nodrošināšanu digitālā formā. Ir iespējams arī sadarboties ar apdrukas uzņēmumiem. Pamatpakalpojums ir fotogrāfija un ar to saistītie papuldus pakalpojumi - apstrāde, dizains, reklāma. Var veikt darbus pēc vienošanās jebkurā laikā un vietā. https://www.fottostrazds.com
User profile picture icon
Anna Marija
#Artist
"Mākslinieka profesionālo līmeni nosaka spēja mākslu pārvēst taustāmā formātā un baudāmi pasniegt pasaulei!" Nodarbojos ar bilžu apstrādi, maketu veidošanu (resorāna ēdienkartes, pasākumu plakāti, soliālo tīklu dizaina uzturēšanu), jo galvenais labas reklāmas nosacījums ir kvalitatīvs saturs, kas iepakots gluži kā Ziemassvētku dāvana.
User profile picture icon
Faraday Baloni
#The Host
Visu veidu baloni korporatīviem pasākumiem. Mūsdienīgas balonu kompozīcijas un virtenes izlaidumiem, kāzām un dzimšanas dienām. LABAS CENAS. ĀTRS SERVISS. DIENNAKTS PIEGĀDE. https://www.faraday.lv/ https://www.instagram.com/faraday.lv/ https://www.facebook.com/faraday.riga/
User profile picture icon
Rināts Šaihulovs
Momentu ķērājs!
User profile picture icon
Juris Zēbergs
#Photographer
Houseworks
User profile picture icon standard
TIRAM.LV SIA
#Home helper
Profesionāļu komanda ar profesionālu attieksmi. Vairāku gadu pieredze. Esam paveikuši to, kas citiem nav bījis iespējams. Veicam plaša spektra uzkopšanas un dezinficēšanas pakalpojumus. Uztraucamies par klienta veselību un labklājību. Sniedzam konsultācijas un ieteikumus, kas bieži vien ļauj mūsu klientiem izvairīties no problēmas atkārtošanās. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem. Sniedzam to ko citi nespēj!!! JŪS ZVANAT - MĒS RISINAM...
User profile picture icon
Igors Mereščenkovs
#Home helper
Piedāvājam logu mazgāšanas pakalpojumu grūti pieejamās vietās un lielā augstumā Bez pacēlāja un alpīnistu papildus izmaksām Mūsu teleskopiskie kāti aizsniedz līdz 11 m augstumam · teleskopiskie kāti ar iestrādātu ūdens padeves sistēmu · logu mazgāšana, izmantojot attīrītu filtrētu ūdeni Papildus informācija un pieteikšanās: tālr. 26003144 info@meresserviss.lv
Search by service
search
 • Slovak language
 • Programming
 • Gelactic manicure
 • Ancient Greek
 • Face cleaning
 • Eyelash lifting
 • Radiator installation
 • Accounting
 • Slovenian language
 • Latin
 • Furniture disassembly
 • Design
 • Paraffin bath
 • Event management
 • Private lesson
 • Medical items
 • Wedding management
 • Hebrew
 • Sugar hair removal on arms
 • Indonesian language
 • Heating boiler installation
 • SPA manicure
 • Cleaning after repair
 • Business service
 • Acrylic Nail Correction
 • Permalink
 • Swarovski crystals
 • Romanian
 • Evening hairstyle
 • Matrix replacement
 • Plumbing jobs
 • Eyebrow microblood
 • Proceedings
 • Photoepilation for body areas
 • Consultation
 • Creating a website
 • Hardware Manicure
 • Modern Greek
 • Auto Electrical fault tracing
 • Artists services
 • Italian language
 • Gel nail extension
 • Bengali language
 • German
 • Taping
 • Swedish
 • Manufacture of furniture
 • Carpet dry cleaning
 • Furniture adjustment
 • Bridal makeup
 • Arabic
 • General cleaning
 • Conditioner disassembly
 • Program development
 • Hair polishing
 • Tablet PC repair
 • Artificial eyelash removal
 • Healing pedicure
 • Bidet mounting
 • Water filter cleaning
 • Welding works
 • Higher mathematics
 • Water pump installation
 • Drawer repair
 • Pump installation
 • Albanian language
 • Car maintenance
 • Apartment cleaning
 • Filming of music clips
 • Eyelash extensions
 • Classic massage
 • Ventilation system maintenance
 • Creation of walls and partitions
 • Sink assembly
 • Wedding video capture
 • Neck massage
 • Wedding photo
 • Greek language
 • Market services
 • Window washing
 • Portuguese
 • Acrylic nail extensions
 • Electrical installation repair
 • Cleaning
 • Math
 • Speech therapist
 • Croatian language
 • Chinese Language
 • Paddle waxing
 • Russian language
 • Eyelash rejuvenation
 • Event organization
 • Gaelic pedicure
 • Electrical Network Diagnostics
 • Internet marketing
 • Photoepilation for facial areas
 • Hair styling
 • Contextual advertising
 • Japanese manicure
 • Social Sciences
 • Mixer assembly
 • Botox for lashes
 • Day makeup
 • Sugar foot depilation
 • Hand waxing
 • Furniture repair
 • Biorevitalization
 • Car repair
 • Walking with dogs
 • Household equipment assembly
 • Management Sciences
 • Classical manicure with varnishing
 • Lesson
 • Water heater installation
 • Honey Massage
 • Tajik language
 • graphic design
 • Anti-cellulite massage
 • Shutter assembly
 • Japanese language
 • Back massage
 • Balcony cleaning
 • Azerbaijan language
 • 3D Eyelash Extension
 • Spanish
 • Informatics
 • Microdermabrasion
 • Ear piercing
 • Eyebrow shaping
 • Repair of electrical equipment
 • Permanent make-up for eye contours
 • Make-up private lesson
 • Server Configuration
 • AC installation
 • Gel nail removal
 • Flower care
 • Buildings and constructions assembly
 • Facial massage
 • Furniture assembly
 • Vietnamese
 • History
 • Haircut for children
 • Hot stones massage
 • Repair
 • Motorcycle repair
 • Leg waxing
 • Wood furniture coloring
 • Replacing the motherboard
 • Norwegian
 • Folic Acid (AHA) Face Treatment
 • Estonian language
 • Pump repair
 • Jonoforesis procedure for face
 • Boiler installation
 • Services for legal entities
 • Manicure for men
 • Classic Pedicure
 • Economics
 • Air conditioner maintenance
 • Electroinstallation assembly
 • Kitchen furniture production
 • Polish
 • Household appliances repair
 • Cleaning pipe blockage
 • Software installation / configuration
 • Handcrafts
 • Sugar depilation for the bikini area
 • Water supply installation
 • Eyebrow biotatuage (henna painting)
 • Air conditioner refilling
 • Georgian language
 • Healing massage
 • Internet connection and setup
 • Bulgarian language
 • Latvian Language
 • Darsonvalization
 • Assembly of locks
 • Consultation
 • Lymphatic drainage massage
 • Preparation for exams
 • Botox procedure
 • Data recovery
 • Bizet
 • Install antivirus software
 • Nepali language
 • Beauty injections
 • Macedonian
 • Gel nail renewal
 • Psychology
 • Car diagnostics
 • Pipeline installation
 • Shower enclosure assembly
 • Permanent make-up for eyebrows
 • Act Art
 • House and cottage cleaning
 • Administering the insolvency process
 • Hardware Pedicure
 • Manufacture of wardrobes
 • Video capture
 • Eyelash coloring
 • Computer repair
 • Physics
 • Hair dyeing or bleaching
 • Water treatment system installation
 • Feet massage
 • Cleaning the neighborhood
 • Furniture restoration
 • Sliding door repair and replacement
 • Laptop repair
 • Consultation
 • Virus search and removal
 • Bridal hairstyle
 • Parketa slīpēšana
 • Eyelash lamination
 • Thematic makeup
 • Geography
 • Hair restoration procedure
 • Serbian language
 • Preparing for a preschool
 • IT administration
 • Upper lip waxing
 • Aromatherapy massage
 • House repairs
 • Rhetoric
 • Services for individuals
 • Eyebrow coloring
 • Photo / TV makeup
 • Eyelash perm
 • Permanent make-up correction
 • Armenian language
 • Czech language
 • Dry-cleaning
 • Vocal
 • Water heater dismantling
 • Photographer services
 • Minor repairs
 • Classical Manicure
 • Towel dryer assembly
 • Tiling
 • Marketing
 • Electrical system damage repair
 • Logic
 • Jurisprudence
 • Printer repair
 • Wire drawing
 • Cryomassage
 • Air conditioner repair
 • Chandelier assembly
 • Phone repair
 • Programming
 • Deep bikini waxing
 • Pipe fitting
 • Lock repairs
 • Computer diagnostics
 • Installation of light installation
 • Creating an online store
 • Haircut for woman
 • Sugar facial cleanser
 • Dutch
 • Car electrical appliances repair
 • Router installation
 • Biology
 • Connect the peripheral device
 • Engineering science
 • English
 • Install and configure operating systems
 • Journalism
 • Wash your clothes
 • Services for individuals
 • Design
 • Thai language
 • Hungarian
 • Ultrasound Facial Cleansing
 • Lithuanian Language
 • Change the table surface
 • Frequency lifting for face
 • Motherboard repair
 • Mongolian language
 • Motorcycle fault tracing
 • Painting
 • Parketa pulēšana
 • Disassembly of locks
 • Family photos
 • Childrens photo
 • Services for legal entities
 • Rosette assembly
 • Chemistry
 • Philosophy
 • Chocolate massage
 • Haircut for men
 • Furniture fittings replacement
 • Autoelectric services
 • Primary school subjects
 • Nail Design
 • Sofa repair
 • Turkish language
 • Mobile application development
 • Champagne head massage
 • Disassembly of household appliances
 • Apartments repair
 • Creating a menu
 • Logo design
 • Correcting Keratin
 • Hair extension
 • Evening makeup
 • Eyelash extensions
 • Water filter cleaning
 • Childrens event management
 • Eyebrow Dyeing
 • Finnish language
 • Construction and demolition of structures
 • Persian language
 • Digital equipment repair
 • Construction
 • Pedagogy
 • Security guard
 • Mesotherapy
 • Permanent make-up for lips
 • Catalan
 • Danish
 • SPA pedicure
 • Sugar depilation for the armpits
 • Eyebrow shape shaping
 • Uzbek language
 • Bikini edges
 • Web design
 • Любить свою работу
 • Ventilation disassembly
 • Pregnant Massage
 • Korean language
 • Consultation
 • Opening the locks
 • Operating System Restore
 • Finishing works
Join our team and earn more
With few simple steps you can become professional and make more money
Create profile
Select jobs you can do and other information that describes you
Get job offers
You will have private job offers or public applications
Choose jobs
Accept or deny private job offers or select from public job list
Earn more
Increase your income with our help
Recent user posts