Find your professional and get the job done

Join the team of professionals

Describe the job
Answer a few quick questions about the job to get started
We will find pro
We will contact appropriate professionals and offer your job
Professional will contact you
Agree about details of the job
Job will be done
Leave comment and rate professional to help others
Build and repair
User profile picture icon standard
Artur
#Construction worker
#Colorant
Бригада профессиональных строителей. Сделает капитальный, частичный или косметический ремонт в вашей квартире. Работаем напрямую с заказчиком. Алкоголь не употребляем. Есть свой инструмент и транспорт. Все в сроки и без дополнительных или раздутых смет. Есть свой прайс лист. Поможем с доставкой материала и вывозом строительного мусора. Также работаем с юридическими лицами.
User profile picture icon standard
Genadijs
Жестяные и кровельные работы
User profile picture icon
Kārlis
"RenderPool" piedāvā īsā laikā izveidot kvalitatīvu vizuālu materiālu arhitektūrai un interjeriem, ainavām, pilsētvidei, mēbelēm un to sistēmām, kā arī inovatīvām idejām un produktiem Renderpool offers high quality 3d visualisations for architecture & interior design, landscaping and urban sites, furniture systems, as well as innovative products and ideas
User profile picture icon standard
Agnis
#Construction worker
Esmu pabeidzis celtniecības koledžu profesijā Būvtehniķis. Mācoties paralēli ieguvu pieredzi praktiski, brīvajā laikā strādājot dažādos būvobjektos, skolu pabeidzot pievērsos vairāk iekšdarbiem, precīzāk kā grīdu ieklājējs un nu jau vairāk kā 2 gadus nodarbojos tikai ar grīdu sagatavošanu, ieklāšanu. Bet protams nav problēmu arī ar visa veida iekšdarbiem. Pirms daru 7 reizes nomēru un tad griežu, ja saprotu, ka man tas nebūs pa spēkam nemaz nesāku darīt, solījumus nesvaidu apkārt. Darbu protams veicu ātri kvalitatīvi, spēju arī rast risinājumu visās situācijās. Darba zona ideāli būtu Rīga un tās apkārtne, bet ja ir kāds nopietns objekts varu izbraukt arī tālāk, ar to man nebūtu problēmu. Paldies!
User profile picture icon
Ansis
Man ir 15 gadu pieredze mēbeļu tirdzniecībā, ražošanā un projektu vadībā. Pēdējos piecus gadus strādāju ar iepirkumiem, sagatavojot tehniskās specifikācijas mēbeļu iepirkumu konkursiem un tehniskos piedāvājumus piegādātājiem. Specifikācijas izstrādes stadijā ir ļoti būtiski precīzi norādīt tehniskās prasības, lai nebūtu jāierobežo konkurence, uzstādot papildus atlases kritērijus piegādātājiem. Pateicoties pieredzei, varu garantēt, ka tehniskā specifikācija tiks sagatavotā tā, lai pasūtītājs saņemtu vēlamo preci par viszemāko cenu.
User profile picture icon
Sergej
#Construction worker
Внутренние отделочные работы. Качество и сроки гарантируем. Sia от 10 евро m2.Это работа.
User profile picture icon standard
Pēteris
Dekoratīvās apdares meistars. Ātri un bez putekļiem.
User profile picture icon standard
"AKBALT" SIA
#Construction worker
Строительная компания с большим опытом работы предлагает полный цикл строительных работ, начиная с бетонирования фундамента до сдачи здания под ключ. Предоставляем услуги по строительству новых и реконструкцию существующих зданий (как жилых, так и нежилых), осуществляем внутреннюю отделку, монтаж инженерных коммуникаций. Мы способны оказывать качественные услуги как физическим, так и юридическим лицам в соответствии их пожеланиями. Компания с высоким чувством ответственности, относящиеся к порученной работе, и гарантирует качество своих объектов. Būvniecības uzņēmums piedāvā pilno būvniecības ciklu, no pamatu betonēšanas līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā. Mēs piedāvājam jaunu ēku būvniecību, esošo ēku rekonstrukciju, veicam iekšējas apdares darbus un inženiertehnisko komunikāciju izbūvi. Mēs spējam nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus gan privātām, gan juridiskām personām atbilstoši viņu vēlmēm. Uzņēmums ar augstu atbildības sajūtu attiecas pret darbiem un garantē kvalitāti savos objektos.
User profile picture icon standard
SIA "BWLS"
#Construction worker
SIA "Basic warehouse loading solutions" piedāvā noliktavas konstrukcīju montāžas un demontāžas darbus, kā arī citus saistītus darbus noliktavas iekārtu apkopēun uzturēšanā.
User profile picture icon standard
Rightberg
#Construction worker
Uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi mēbeļu projektēšanā un montāžā. Izstrādājam viertuvju un mēbeļu projektus pilnībā (sienu notinumi, dizains utt) Tiek piedāvāta tikai paši kvalitatīvāko Vācu ražotāju produkcija. Izstrādājam pilnu interjera dizainu, kā arī varam veikt nelielus remontdarbus, ja tas saistīts ar mūsu projekta izpildi.
User profile picture icon
SIA "VOLTAGE"
#Electrcian
SIA “Voltage” - pārvalda elektrību Mūsu uzņēmuma misija ir garantēt cilvēkiem drošu elektroenerģijas izmantošanu. Sniedzam šādus pakalpojumus: Elektrotīklu projektēšana; Elektromontāža; Elektrotīklu mērījumi; Energoaudits; Padziļināta elektrotīklu pārbaude
User profile picture icon
SIA LABOUR SERVICES
#Construction worker
Projektēšana - būvprojekta izstrāde, inženiertīklu projektēšana, būvdarbu izmaksas, pilns būvniecības procesa atbalsts; Būvniecība - dzīvojamo, industriālo un komerciālo objektu būvdarbi; Remonts - kompleksais, kosmētiskais, dzīvojamo un komerciālo telpu remonts; Montāža - būvniecības elementi, vārti, žogi, metāla un citas konstrukcijas, kā arī metāla konstrukciju izgatavošana. Mūsu speciālistu pieredze un profesionalitāte ļauj veikt darbus operatīvi, kvalitatīvi un ciešā saskarsmē ar pasūtītāju. Tiek nodrošināta darbu kvalitātes kontrole visos posmos. LABOUR SERVICES nodrošina klienta atbalstu jebkura apjoma un sarežģītības projekta posmā, sākot ar inženiertehniskās projektēšanas un būvniecības procesu plānošanas, līdz pat nodošanai ekspluatācijā, piedāvājot risinājumus attiecīgi klienta vajadzībām, iespējām un prasībām! Izvēloties mūsu pakalpojumus, mēs garantējam sniegt visizdevīgāko risinājumu, ātri un kvalitatīvi!
User profile picture icon standard
SIA A-Land Marine
#Construction worker
Financial and legal services
User profile picture icon
Nadin Hope
#Lawyer
Strādāju par juristi kopš 2005.gada. Man ir zināšanas civiltiesībās, komerctiesībās, administratīvajās tiesībās, krimināltiesībās. Savu pienākumu ietvaros sniedzu valdei atzinumus par juridiskajiem jautājumiem, sagatavoju dažāda veida līgumus un sarakstes dokumentus. Esmu pārstāvējusi uzņēmumu intereses un strīdu risināšanu valsts un pašvaldības iestādēs, kredītiestādēs, apdrošināšanas uzņēmumos, kā arī ar komersantiem un fiziskām personām.
User profile picture icon standard
SIA MG Management
#Bookkeeper
Grāmatvedība ir process, nevis tikai cipari. Grāmatvedība ir mijiedarbība, nevis tikai atskaites. Grāmatvedis palīdz uzņēmējam attīstīties, nevis aizliedz darīt jebko. Grāmatvedim jārunā ar Jums vienā valodā, jādzird Jūsu vēlmēs un jāmeklē labākie risinājumi. Grāmatvede ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādās darbības sfērās- nekustamais īpašums, finanses, būvniecība, mežistrāde, auto tirdzniecība!
User profile picture icon
Nauris Krūmiņš
User profile picture icon standard
SIA AREMSO
Esmu jurists ar 20+ gadu stāžu. Mana specializācija ir fizisko un juridisko personu maksātnespējā. Piedāvāju arī citus juridiskus pakalpojumus: Uzņēmumu komplekso juridisko apkalpošanu Uzņēmumu pārstāvēšanu valsts un pašvaldību iestādēs Uzņēmumu juridisko aizsardzību Parādu piedziņu Laulību šķiršanas lietās Uzturlīdzekļu piedziņas lietās Laulāto kopmantas sadales lietās Administratīvo lietu izskatīšanu Jaunu uzņēmumu reģistrāciju Uzņēmumu likvidāciju un reorganizāciju Juridisko un fizisko personu maksātnespējas procesus Korporatīvo strīdu risināšanu Apdrošināšanas strīdu risināšanu Sarežģītu līgumu un dokumentu izstrādi Pārstāvēšana tiesās un šķīrējtiesās Prasības pieteikumu, pretenziju sagatavošanu Darba strīdu risināšanu Mantojuma lietu kārtošanu Starptautiskas tiesība Valsts iepirkumi Preču zīmes reģistrācija www.lexem.lv
User profile picture icon standard
Arsenijs H.
#Lawyer
Rīgas Juridiskas augstskolas (RGSL) students labprāt palīdzes Jums ar juridiskiem niansēm, īpaši noformējot sūdzības un pieteikumus vai sagatavojot dokumentus, kas skar pārsūdzēšanās kartību. Noformēšanas valodas: latviešu, krievu, angļu.
Vehicle maintenance and repair
User profile picture icon
Mārtins Urtans
Auto moto apmācību jomā darbojos 15 gadi. Lidzsvarots un augstu kvalificēts instruktors un autoskolas īpašnieks. Katram kursantam individuāla pieeja. Mācības noris mierīgā un draudzīgā gaisotnē. Velies ātri un bez liekiem tēriņiem iegut sev vēlamo kategoriju,tad tieši es un mana komanda būs pareizā izvēle.
User profile picture icon
Андрей Суржик
#Moto Transport Engineer
#Car mechanic
Aaa
User profile picture icon
Сергей
#Moto Transport Engineer
#Autoelectrician
Стаж как и опыт работы более 25 лет. Легковые, грузовые, антикварные автомобили,спец и стройтехника. Компьютерная диагностика легковых и грузовых автомобилей. Возможен выезд в районы.
Education and courses
User profile picture icon standard
DARBA DROŠĪBAS CENTRS
Apmācības
IT and Electrical Engineering
User profile picture icon
Алексей Жарков
Digitālā marketinga specialists. Augstākā izglītība. Publikācijas un dalība starptautiskajās pētnieciskās konferencēs. Piedāvā sekojošus pakalpojumus: @Digitālā mārketinga plānā izstrāde @Sociālo mēdiju lapu izveidošana un uzturēšana @Konkurentu stratēģiju izpēte, iespēju noteikšana @Digitālā satura veidošana Soc.med. un majaslapām Darba dienas 18:00-22:00 Sestdiena: 10:00-22:00 Svētdiena: brīvs
Health and sports
User profile picture icon
Angelina Surzhika
#Nutritionist
*****
Beauty care
User profile picture icon standard
Jevgenija
#Manicure
#Kosmetologs
#Visagist
1.Latvian Univesrsity Faculty of Medicine 2.RIS school Riga/Latvia ( ITEC Level 2 Diploma for Beauty Specialist ) 3.Beauty School
User profile picture icon standard
SIA Tīrās ķepas
Sveiki, Tīras ķepas sakops Jūsu mīluli, lielu vai mazu. Mēs strādājam pēc iepriekšēja pieraksta.
Events, entertainment and art
User profile picture icon
Mona
#Photographer
Предлагаю фотосессии на пленочный фотоаппарат: - частные фотосеcсии; - сьемка на мероприятиях; - репортажи. Портфолио: https://www.instagram.com/mona.kitchen.photo/
User profile picture icon
SIA EYEWORKS
Uzņēmums darbojas ar vizuālo materiālu nodrošināšanu digitālā formā. Ir iespējams arī sadarboties ar apdrukas uzņēmumiem. Pamatpakalpojums ir fotogrāfija un ar to saistītie papuldus pakalpojumi - apstrāde, dizains, reklāma. Var veikt darbus pēc vienošanās jebkurā laikā un vietā. https://www.fottostrazds.com
User profile picture icon
Anna Marija
#Artist
"Mākslinieka profesionālo līmeni nosaka spēja mākslu pārvēst taustāmā formātā un baudāmi pasniegt pasaulei!" Nodarbojos ar bilžu apstrādi, maketu veidošanu (resorāna ēdienkartes, pasākumu plakāti, soliālo tīklu dizaina uzturēšanu), jo galvenais labas reklāmas nosacījums ir kvalitatīvs saturs, kas iepakots gluži kā Ziemassvētku dāvana.
User profile picture icon
Faraday Baloni
#The Host
Visu veidu baloni korporatīviem pasākumiem. Mūsdienīgas balonu kompozīcijas un virtenes izlaidumiem, kāzām un dzimšanas dienām. LABAS CENAS. ĀTRS SERVISS. DIENNAKTS PIEGĀDE. https://www.faraday.lv/ https://www.instagram.com/faraday.lv/ https://www.facebook.com/faraday.riga/
User profile picture icon
Rināts Šaihulovs
Momentu ķērājs!
User profile picture icon
Juris Zēbergs
#Photographer
Houseworks
User profile picture icon standard
TIRAM.LV SIA
#Home helper
Profesionāļu komanda ar profesionālu attieksmi. Vairāku gadu pieredze. Esam paveikuši to, kas citiem nav bījis iespējams. Veicam plaša spektra uzkopšanas un dezinficēšanas pakalpojumus. Uztraucamies par klienta veselību un labklājību. Sniedzam konsultācijas un ieteikumus, kas bieži vien ļauj mūsu klientiem izvairīties no problēmas atkārtošanās. Mēs rūpējamies par mūsu klientiem. Sniedzam to ko citi nespēj!!! JŪS ZVANAT - MĒS RISINAM...
User profile picture icon
Igors Mereščenkovs
#Home helper
Piedāvājam logu mazgāšanas pakalpojumu grūti pieejamās vietās un lielā augstumā Bez pacēlāja un alpīnistu papildus izmaksām Mūsu teleskopiskie kāti aizsniedz līdz 11 m augstumam · teleskopiskie kāti ar iestrādātu ūdens padeves sistēmu · logu mazgāšana, izmantojot attīrītu filtrētu ūdeni Papildus informācija un pieteikšanās: tālr. 26003144 info@meresserviss.lv
User profile picture icon standard
Artūrs
#Home helper
Piedāvāju NĪ apsaimniekošanas pakalpojumus. Darbus veicu ar augstu atbildības sajūtu un pedantisku precizitāti. Par darbu apjomu un cenām vienosimies individuāli.
User profile picture icon standard
Kristīne
Search by service
search
 • Water supply installation
 • AC installation
 • Beauty injections
 • Mixer assembly
 • Thai language
 • Connect the peripheral device
 • House repairs
 • Vocal
 • Informatics
 • Spanish
 • Gelactic manicure
 • Sofa repair
 • Journalism
 • Champagne head massage
 • Assembly of locks
 • Apartments repair
 • Management Sciences
 • Bidet mounting
 • Hebrew
 • Eyelash extensions
 • Act Art
 • Water heater installation
 • Design
 • Server Configuration
 • Car maintenance
 • Electroinstallation assembly
 • Hot stones massage
 • Creating a website
 • Haircut for men
 • Eyebrow shaping
 • Eyelash coloring
 • Eyelash lifting
 • Tablet PC repair
 • Ear piercing
 • Evening makeup
 • Filming of music clips
 • Higher mathematics
 • Russian language
 • Event management
 • Permanent make-up for lips
 • Hair polishing
 • Data recovery
 • Microdermabrasion
 • Water filter cleaning
 • Drawer repair
 • Operating System Restore
 • Permanent make-up for eye contours
 • Ultrasound Facial Cleansing
 • Water pump installation
 • Modern Greek
 • Bridal makeup
 • Hair styling
 • Furniture assembly
 • Electrical system damage repair
 • Cleaning after repair
 • Childrens photo
 • Wedding photo
 • Finnish language
 • Eyelash extensions
 • Painting
 • Facial massage
 • Manufacture of furniture
 • Logo design
 • Router installation
 • Lesson
 • Psychology
 • Car repair
 • Carpet dry cleaning
 • Furniture adjustment
 • Shower enclosure assembly
 • Chemistry
 • Lithuanian Language
 • Correcting Keratin
 • Window washing
 • Greek language
 • 3D Eyelash Extension
 • Sink assembly
 • Dry-cleaning
 • Serbian language
 • Administering the insolvency process
 • Radiator installation
 • Wire drawing
 • Speech therapist
 • Household equipment assembly
 • Norwegian
 • Kitchen furniture production
 • Private lesson
 • Manufacture of wardrobes
 • Mobile application development
 • Permanent make-up for eyebrows
 • Photo / TV makeup
 • Uzbek language
 • Consultation
 • Creating a menu
 • Medical items
 • Bizet
 • Hardware Pedicure
 • Neck massage
 • Car diagnostics
 • Gel nail removal
 • Feet massage
 • Acrylic nail extensions
 • Plumbing jobs
 • Air conditioner repair
 • Household appliances repair
 • Services for individuals
 • Software installation / configuration
 • Gaelic pedicure
 • Finishing works
 • Motorcycle repair
 • Proceedings
 • Armenian language
 • German
 • Installation of light installation
 • Classical Manicure
 • Persian language
 • Physics
 • Gel nail extension
 • Honey Massage
 • Electrical Network Diagnostics
 • Sugar facial cleanser
 • Photographer services
 • Lock repairs
 • Korean language
 • Danish
 • Indonesian language
 • Opening the locks
 • Bridal hairstyle
 • Anti-cellulite massage
 • Pump installation
 • Healing pedicure
 • Hair dyeing or bleaching
 • Economics
 • Nepali language
 • Repair
 • Photoepilation for body areas
 • Logic
 • Programming
 • Georgian language
 • Air conditioner maintenance
 • Polish
 • Business service
 • Czech language
 • vadu demontaza
 • Web design
 • Construction
 • Aromatherapy massage
 • Philosophy
 • Water filter cleaning
 • Permanent make-up correction
 • Motherboard repair
 • Slovak language
 • IT administration
 • Slovenian language
 • Ancient Greek
 • Parketa slīpēšana
 • Mesotherapy
 • Laptop repair
 • Taping
 • Chocolate massage
 • Bikini edges
 • Haircut for woman
 • Social Sciences
 • Lymphatic drainage massage
 • Day makeup
 • Bengali language
 • Latvian Language
 • Engineering science
 • Consultation
 • Make-up private lesson
 • Evening hairstyle
 • Contextual advertising
 • Video capture
 • Math
 • graphic design
 • Sugar depilation for the armpits
 • Services for legal entities
 • Consultation
 • Conditioner disassembly
 • Sugar hair removal on arms
 • Furniture restoration
 • Primary school subjects
 • Pump repair
 • Upper lip waxing
 • Pregnant Massage
 • Manicure for men
 • Eyelash perm
 • Classic Pedicure
 • Welding works
 • Program development
 • Vietnamese
 • Ventilation disassembly
 • Macedonian
 • Internet connection and setup
 • Albanian language
 • Marketing
 • Ventilation system maintenance
 • SPA pedicure
 • Bulgarian language
 • Minor repairs
 • SPA manicure
 • Cleaning
 • Disassembly of locks
 • Sugar depilation for the bikini area
 • Auto Electrical fault tracing
 • Computer diagnostics
 • Artificial eyelash removal
 • Water heater dismantling
 • Japanese language
 • Swedish
 • Sugar foot depilation
 • Chandelier assembly
 • Pedagogy
 • Nail Design
 • Botox for lashes
 • Towel dryer assembly
 • Cleaning the neighborhood
 • Air conditioner refilling
 • Wash your clothes
 • Flower care
 • Hungarian
 • Boiler installation
 • Hand waxing
 • Replacing the motherboard
 • Botox procedure
 • Electrical installation repair
 • Gel nail renewal
 • Car electrical appliances repair
 • Cryomassage
 • Hair restoration procedure
 • Balcony cleaning
 • Wedding video capture
 • Face cleaning
 • Childrens event management
 • Croatian language
 • Preparation for exams
 • Arabic
 • English
 • Hair extension
 • Healing massage
 • Back massage
 • Disassembly of household appliances
 • Rosette assembly
 • Walking with dogs
 • Geography
 • Classic massage
 • Consultation
 • Folic Acid (AHA) Face Treatment
 • Printer repair
 • Creation of walls and partitions
 • Pipeline installation
 • Tajik language
 • Sliding door repair and replacement
 • Paraffin bath
 • General cleaning
 • Security guard
 • Furniture disassembly
 • Services for individuals
 • Shutter assembly
 • Internet marketing
 • Classical manicure with varnishing
 • Heating boiler installation
 • Eyelash rejuvenation
 • Dutch
 • House and cottage cleaning
 • Darsonvalization
 • Thematic makeup
 • Italian language
 • Accounting
 • Photoepilation for facial areas
 • Wood furniture coloring
 • Family photos
 • Install and configure operating systems
 • Cleaning pipe blockage
 • Rhetoric
 • Water treatment system installation
 • Computer repair
 • Swarovski crystals
 • Paddle waxing
 • Eyelash lamination
 • Chinese Language
 • Furniture repair
 • Change the table surface
 • Japanese manicure
 • Motorcycle fault tracing
 • Deep bikini waxing
 • Digital equipment repair
 • Creating an online store
 • Permalink
 • Tiling
 • Install antivirus software
 • Market services
 • Acrylic Nail Correction
 • Romanian
 • Virus search and removal
 • Pipe fitting
 • Catalan
 • Wedding management
 • Parketa pulēšana
 • Apartment cleaning
 • Azerbaijan language
 • Matrix replacement
 • Mongolian language
 • Latin
 • History
 • Jonoforesis procedure for face
 • Artists services
 • Eyebrow Dyeing
 • Turkish language
 • Autoelectric services
 • Repair of electrical equipment
 • Leg waxing
 • Hardware Manicure
 • Buildings and constructions assembly
 • Preparing for a preschool
 • Furniture fittings replacement
 • Frequency lifting for face
 • Haircut for children
 • Любить свою работу
 • Services for legal entities
 • Programming
 • Eyebrow microblood
 • Design
 • Phone repair
 • Jurisprudence
 • Eyebrow biotatuage (henna painting)
 • Biorevitalization
 • Estonian language
 • Portuguese
 • Eyebrow coloring
 • Biology
 • Event organization
 • Handcrafts
 • Eyebrow shape shaping
 • Construction and demolition of structures
Join our team and earn more
With few simple steps you can become professional and make more money
Create profile
Select jobs you can do and other information that describes you
Get job offers
You will have private job offers or public applications
Choose jobs
Accept or deny private job offers or select from public job list
Earn more
Increase your income with our help
Recent user posts